İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Yaz Aylarında Ek Para İçin Hangi İşler Yapılabilir?

Yaz Aylarında Ek Para İçin Hangi İşler Yapılabilir?

Yaz Aylarında Ek Para Kazanmak İsteyenler İçin İş Fikirleri

Evet arkadaşlar şu sıralarda içerisinde bulunduğumuz yaz mevsiminde yapılabilecek ve bize yaz aylarında ek para  getirecek olan ek işler hakkında sizler için bir araştırma yaptık. Maaşlı çalışanların veya henüz iş hayatına atılmayanların, Yaz aylarını fırsata dönüştürebilmesi mümkündür. Çünkü uzun bir tatil, eğitimi devam edenlerin veya çalışanların sıkılmasına, bunalmasına neden olur. Özellikle de her dakikayı değerlendirmek isteyen, boş vakit geçirmekten hoşlanmayanlar için, en yeni iş olanaklarını bu yazımızda sizler için hazırladık. Kendinize en uygun işi keşfetmek için, Yaz tatili iş fikirleri ne göz atmanız yeterli olacaktır. Sermaye gerektirmeyen bu işler, birkaç aylık kazancınızı birkaç gün içinde kazanma ve birikim yapma şansı verecektir böylelikle ek kazanç sağlamanıza yarayacaktır.

Tatil Yörelerinde Buz Gibi Meyve Suları Satmak

Bizlerde denize gittiğimizde veya bir yere gittiğimizde içecek vs satanları görürürüz bu bize basit bir şey gibi gelir veya aklımızdan bu adam ne kazanıyor ki sorusunu geçirebiliriz fakat o adam kazanıyor. Turizmin ön planda olduğu yörelerde, sokaktaki hareketlilik hiç bitmez hep bir hareketlilik vardır. Her gün yüzlerce insanın dışarda olduğu şehirlerde, en fazla parayı ufak esnaf kazanır dükkan ufak görünse de gelir büyük olabilir. Özellikle mekân için kira vermeden yapılan sezonluk işler, oldukça fazla para kazanma şansı verir. Belediyelerden izin alınarak açılan stantlarda, meyve suyu satışı yapmak oldukça karlı bir uğraştır. Üstelik oldukça hesaplı olan meyve suyunun, sıcak hava nedeni ile oldukça fazla müşteri çekeceği kesin. Bizler bile canımız çekip alabiliyoruz…

Kalabalık Şehirlerde Seyyar Gıda Satışı Yapmak

Özellikle gençlerin, seyyar satışı yapılan gıdalardan tüketimi oldukça fazla olamaktadır. Lokanta gibi kapsamlı gıda satışı yapan firmalardan, çok daha hesaplı olan seyyar gıda satışı sürümden kazanmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik mekân kirası ödemeniz gerekmez bu da büyük bir artıdır. Bu işi yapmak içinde özel izin almak ve insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde çalışmak gerekir ki ek gelir kazanabilelim.

Eğlence Sektörü En Çok Kazandıran Sezonluk İştir

Eğlence sektörü her mevsim kazandıran bir sektördür. Turizmin aktif olduğu otellerde, gece eğlenceleri oldukça çoktur. Eğitimini devam ettiren gençler ise eğlence sektörü sayesinde oldukça fazla para kazanabilirler. Özel yeteneği olan enstrüman çalan, şarkı söyleyen veya dans gösterisi yapan gençlerin, animatör olarak büyük otellerde çalışması mümkün olacaktır eğer yaptığınızda iyiyseniz çok daha fazla kazanma şansınız olacaktır.

Dövme Tezgâhları Açarak Para Kazanmak

Evet arkadaşlar dövme yaptırmak, gençlerin en büyük zevkleri arasındadır ve vazgeçemedikleri bir zekvtir. Son yıllarda piyasaya çıkan geçici dövmeler ise sektörün canlanmasına neden olmuştur ve iyide para kazanmaktadırlar. Kısa bir kursa giderek, kolayca öğrenilen dövme yapımı, kalabalık şehirlerde, deniz kenarlarında oldukça fazla birikim yapma şansı verir bir de çevreniz varsa çok büyük bir artıyla bu işe başlayacaksınız demektir. Üstelik fazla bir sermaye gerektirmeyen işlerel becerisine dayanan bir iştir.

Takı Tasarımı İle Para Kazanmak

Tatil yörelerinde, turistlere en fazla satışı yapılan ürünlerden biriside takılardır. Kendi zevkinize göre değişik renklerde yapacağınız takılar, en azından çocukların ilgisini çekecektir ki büyüklerinde ilgisini çekme şansı yüksektir. El işinden anlayan kadınların, iğne oyası veya dantel takılar hazırlaması veya ince şallar süslemesi mümkündür bunları da satarak ticaret yapmış olursunuz. El becerisine dayanan bu ürünler, yüksek fiyattan alıcı bulur ve kolayca birikim yapma şansı verecektir.

Yöresel Lezzetler İle Para Kazanmak

Evet arkadaşlar diğer bir yöntemimiz yöresel yemeklerdir. Ülkemizin her yöresinde farklı ve özel lezzetler bulunmaktadır. Bu lezzetlerin farklı şehirlerde satışını yapmak ise hem para kazanmanızı hem kendi yörenizin tanıtımını yapmanızı sağlayacaktır. Bazı izinler alarak hazırlanan yöresel lezzetler, kısa süre içinde para kazandıran işler arasında yer alır kendisine güvenen bu işi yapabilir. Gençler için zevkli ve yeni çevre edinme şansı veren bir iş ve para getiren bir şans olacaktır. Bu şekilde iş fikirleri haberlerini takip etmek isteyenler bizleri takip etsin.

Bir önceki yazımız olan Perde Asma Sistemi İle Para Kazanma başlıklı makalemizde ek iş, ek iş ilanları ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülşah dedi ki:

    İşe çok ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ