İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. İşçi Alımı

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. İşçi Alımı

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. İşçi Alımı

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. yaptığı açıklama ile daimi işçi alınacağını duyurdu. Bu işçi alımı haberi Devlet Personel Başkanlığı sitesi tarafından yayınlanarak halka sunuldu. Başvurular başlamış bulunmaktadır.

SON BAŞVURU: 22 EYLÜL

Sizlere en güncel iş fikirleri, iş ilanları, personel alımı ilanlarını, evde ek iş ilanlarını, işkur ilanları ve yurtdışında iş ilanları gibi iş ilanlarını aramaya, sunmaya devam ediyoruz.

İşte yayınlanan o ilan!

TÜRKİYE VAGON SANAYİİ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

DAİMİ İŞÇİ ALIM İLANI

Kurumumuza aşağıda belirtilen meslekte 3 adet Eski Hükümlü veya Terörle Mücadele Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan daimi işçi alınacaktır.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde en yakın İş Kurumu İl Şube Müdürlükleri veya Hizmet Merkezleri yada www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

İlanen duyurulur.

*İlgili bölümler Sakarya Çalışma Ve İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünün ilanında duyurulacaktır.

Diğer iş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bosch Firması Personel Alımı Yapıyor! başlıklı makalemizde bosch firması personel alımı, iş arıyorum ve iş ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ