İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Türkiye Geneli 2 Bin 900 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Türkiye Geneli 2 Bin 900 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Nasıl bir güvenlik görevlisi alımı olacak? Türkiye genelinde bir çok sektörde hizmet veren kamu kurumları ve özel sektördeki firmalar açık durumları için yayınladıkları ilanlar ile kadrosuna personel alımı yapmaktadır. İş ilanlarının büyük bir bölümünü yayınlayan İŞKUR kurumlar tarafından hazırlanan ilanları internet sitesi aracılığıyla kamuoyuna duyurmaktadır. Bizde sizlere bu ilanları sunmaya çalışmaktayız.

Bu ilanlar özellikle tekstil sektöründe çalışan adayların gerekli eğitimleri aldıktan sonra tercih ettiği mesleklerden biri haline gelmiş olan güvenlik görevlisi kadrosu için Türkiye genelinde yayında olan 2 Bin 900 kişilik personel alımı yapılması beklenmektedir. Peki hangi firmalar güvenlik görevli alımı yapıyor? Gelin bakalım işte detaylar..

Alım Yapan Firmalar Hangileri

İŞKUR aracılığı ile firmalar 2 Bin 900 güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Alım yapan firmalara bakıldığında Tepe Güvenlik ve Savunma Sistemleri, İzmir Manifatura, TR VIP Koruma Güvenlik, ICS Güvenlik Hizmetleri vb. firmalar toplam 2 bin 900 güvenlik görevli alımı yapacaklarını İŞKUR sayesinde duyurmuş oldu.

Başvuru Süreci Nasıldır

Silahlı ve silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olan adaylar arasından Türkiye genelinde  2 Bin 900 güvenlik görevli alımı yapılıyor. Müracaat etmek isteyen adaylar aşağıdaki linki kullanarak İŞKUR üzerinden başvurularını yapabilir. Personel Alımları ile ilgili diğer haberlerimiz için bizleri takip ediniz.

TIKLAYINIZ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Merlinsab dedi ki:

    güzel haber 🙂

BİR YORUM YAZ