İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Şok Market Personel Alımı 2017

Şok Market Personel Alımı 2017

Şok Market Personel Alımı 2017

Şok Market Personel Alımı Yapmaya Başladı!

Evet arkadaşlar başlıktan da okuduğunuz gibi Şok Market personel alımı yapmaya başladı. Şok Market insan kaynakları biriminden yapılan ilana göre Şok Market personel alımı yapmaya başladı. Şok Market iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için araştırıp haber halinde sizlere sunuyoruz. Şok Market iş başvurusu yaparak çalışma hayatına yeni bir sayfa açmak isteyenlere şimdiden bol şans diliyoruz. Şok Market eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları sitemizi takip ederek kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

1995 yılında kurulan Şok marketleri başarılı bir şekilde çalışmalarını ve hizmetlerini sürdüren nadir kuruluşlardan birisidir. Günümüzde pek çoğu şehirde şubeleri bulunan Şok marketleri personel alımı yapmaya devam ediyor. Açıldığı günden bu yana iyi bir büyüme kaydeden Şok marketleri başarısının büyük kısmını çalışanlarına borçludur diyebiliriz. Binlerce insana iş imkanı sağlayan firma müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Siz de Şok marketlerinde çalışmak istiyorsanız haberimizin devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Şok Market İnsan Kaynakları

Şirketin değerlerini koruyabilecek çalışanlarla yoluna devam etmek isteyen Şok marketler zinciri faaliyet gösterdikleri sektörde çıtayı her zaman yukarıya çekmeyi hedeflemiştir. Şok market iş başvurusu yapacak adaylar sektörde lider bir firmaya iş başvurusu yaptıklarının bilinci ile başvuru yapmalılar. Şirket değerlerini ve kültürünü araştırarak başvurmalarında fayda vardır.

Şirket kültürüne uyum gösteremeyecek çalışanların mutlu olamayacağına inanan insan kaynakları departmanı iş başvuru sürecinde en büyük etkenin kişinin kendisi olduğunun bilincinde olmasını tavsiye etmektedir. Marketler zincirinin insan kaynakları departmanı, Şok market  personel alımı sürecinde ve sonrasında ki iş süreci basamaklarında ayrımcılığa ve kayırmaya hiçbir şekilde göz yummamaktadır.

Çalışkanlığı İle Şoka Sokacak Takım Arkadaşları Arıyoruz Diye Açıklama Yapıldı

ŞOK Market Ailesine ; Bölge Sorumlusu, Mağaza Görevlisi, Mağaza Yöneticisi veya Yönetici Adayı ve Genel Merkez Pozisyonlarında olarak başvurabilirsiniz.  –  Şok Market İnsan Kaynakları

Şok Market İş İlanları

1995 yılında kurulan Şok marketler zinciri 2011 yılında el değiştirmesi ile beraber köklü bir değişikliğe gidildi. Baştan sona yenilenen mağazaları ile tüketicilerin tanıdığı, güvendiği markaları çok daha uygun fiyatlara onların karşısına çıkmaya başladı.  Marketler zinciri mağazasına her müşterinin mutlu, memnun ayrılması için uğraşıyorlar. Mutlu ve memnun müşterilerin sadece  mutlu ve memnun personellerle mümkün olduğunu bilen Şok marketler zinciri yöneticileri insan odaklı bir çalışma prensibi bugüne kadar başarıyla yürütmüşlerdir.

Çalışan değerini insan kaynaklarına en iyi şekilde empoze eden üstteki görevliler, eğitilen, geliştirilen, mutlu çalışanlar için titizlikle çalışmalarını sürdükmektedirler. Şok market iş ilanları başvurularını titizlikle değerlendiren insan kaynakları departman; hizmet sektörüne yatkın, genç, dinamik adayları birebir değerlendirmeye almaktadır. Piyasa şartları içeresinde onları mutlu edecek şartlarda çalışma şartlarını adaylara sunmaktadır.

Şok Market Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar Nelerdir?

Türkiye’nin bir çok ilinde elemana ihtiyacı olan Şok market personel alımı yapacağı pozisyonları duyurdu. Genel olarak Şok Marketlerinde mağaza görevlisi/yöneticisi/yönetici adayı, reyon görevlisi, kasiyer, bölge sorumlusu, depo elemanı gibi iş bölümlerinde çalışacak eleman arıyorlar bu bölümlerde işe başlayabilirsiniz. Size en uygun işe karar verip anında başvuru yapabilirsiniz.

Şok Markete Başvuru yapmak isteyenler TIKLAYINIZ.

Diğer personel alımları için Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde belediye iş ilanları, belediye personel alımı ve iş hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ