İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Merzifon Belediyesi Personel Alımı

Merzifon Belediyesi Personel Alımı

Merzifon Belediyesi Personel Alımı

Son yapılan açıklama ile Merzifon Belediyesi personel alımı yapacağı ilan edildi. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı sitesinden halka ilan edildi. Ve başvurular alınmaya başlandı. Tam 23 adet personel alınacak!

Sizlere en güncel iş fikirleri, iş ilanları, personel alımı ilanlarını, evde ek iş ilanlarını, işkur ilanları ve yurtdışında iş ilanları gibi iş ilanlarını aramaya, sunmaya devam ediyoruz.

Merzifon nerededir? Merzifon hangi ilimize bağlıdır? Merzifon ilçesi özellikleri, hakkında bilgi.

Merzifon; Amasya İli’ne bağlı ilçe ve merkezidir. 2 bucağı (Alıcık, Sarıbuğday), 65 köyü vardır. İlin batısında; kuzeyden Samsun’un Vezirköprü ve Havza, doğudan ilin Suluova, güneyden Göynücek, batıdan Gümüşhacıköy ilçeleriyle çevrili olan bir ilçedir.

İşte o ilan…

DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞINA

ANKARA

Belediye Başkanlığımız bünyesinde çalıştırılmak üzere Asfalt Plent Operatörü 11 adet, Asfalt Üretim Tesisi Operatörü 1 adet, Beton Santral Operatörü 9 adet normal, Beton Santral Operatörü hükümlü 1 adet, Atıksu pompa operatörü 1 adet, toplam 23 işçi Personel alımı için 28.08.2017 tarihinden itibaren yapılabilmesi için gereğini müsaadelerinize arz ederim

                                                                   Alp KARGI

                                                                  Belediye Başkanı

İlanın tamamı için Tıklayınız.

Diğer personel alımı haberleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yalova Üniversitesi Personel Alımı başlıklı makalemizde iş, iş ilanı ve iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ