İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Büyük şehirlerimizden olan Konya’da zaman zaman belediye personel alımı yapmaktadır. Şehirde yaşayan insanların büyük çoğunluğunun belediye hizmetinden memnun kaldığı nadir şehirlerden birisi olan Konya büyükşehir belediyesi personel alımı haberini sizler için araştırıp bulup sizlerle paylaşıyoruz. Konya insanının da desteğiyle ve belediye çalışanlarının disiplinli çalışmalarıyla Konya her geçen büyüyen ve gelişen şehirlerimizden birisidir. Konya bugün şehir içi ulaşımda örnek gösterilebilecek şehirlerden birisidir. Ayrıca çevreye ve yeşile verdiği önemle çevre dostu bir belediyeye sahip olduğu için şanslılar.

Belediye sürekli yeni ve etkileyici projeleriyle halkın karşısına çıkmaktadır. Konya büyükşehir belediyesi personel alımlarını yapmaya devam etmektedir. Konya belediyesinin vermiş olduğu hizmetler çok büyük olduğu için haliyle insan gücüne olan ihtiyacı da çok daha artmaktadır. Belediye kendi içerisindeki bazı eksiklerini tespit ederek bu doğrultuda zaman zaman iş ilanlarını yayınlamaktadır. Bu sebepten önce alınacak eleman sayılarını takip ederek başvuru gerçekleştirmek doğru hareket olacaktır. Bu bağlamda Konya büyükşehir belediyesinin güncel iş ilanlarını sayfamızdan takip edebilir ve hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacağı İlçeler

Belediye personel alımı yapmaya sadece Konya merkezde değil çeşitli ilçelerinde de personel alımı yapmaya başlayacaktır. Eğer şehir merkezinde değilseniz bunu çok dert etmenize gerek yok. Çünkü belediye artık, Ahırlı, Akören, Akşehir, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çumra, Emirgazi, Hadim, Halkapınar, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Güneysınır, Doğanhisar, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Karatay, Kulu, Seydişehir, Taşkent, Yunak gibi ilçelerinde de personel alımı yapacağını bildirdi.

Konya Büyükşehir Belediyesinin Personel Alımı Yapacağı Birimler

Üretken bir belediyecilik anlayışı benimseyen Konya büyükşehir belediyesi personel alımı yapmaya sadece sene başlarında değil yılın birçok diliminde başlayabilir bu ihtiyaca göre değişen bir zaman dilimidir. Belediyenin eleman alımı yapacağı pozisyonlara örnek verecek olursak, çevre koruma ve kontrol, destek hizmetleri, emlak yönetimi, itfaiye, ulaşım ve planlama, zabıta, sağlık ve sosyal hizmetleri, fen işleri, tarımsal hizmetler, imar ve şehircilik, kültür ve sosyal işler dairesi gibi birçok bölümde işçi alımı olacaktır. Sizlerde bu birimlerden birinde işe başlayabilir belediye güvencesiyle rahat bir iş sahibi olmuş olabilirsiniz.

Konya büyükşehir belediyesi personel alımı bilgilendirme haberini tüm detaylarıyla sizler için hazırladık güncel bir ilan yapıldığında anında sizlere sunacağız. İlanları en güncel haliyle bulacağınız Konya belediyesi resmi web sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Diğer Belediye İş İlanları haberleri için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde ankara belediyesi işçi alımı, ankara belediyesi personel alımı ve ankara büyükşehir belediyesi iş ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ