İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı

Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı

Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı

Evet arkadaşlar Kocaeli Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Bu duyuru Devlet Personel Başkanlığı sitesinden ilan edildi. Sizlere en güncel iş ilanları, personel alımı ilanlarını, evde ek iş ilanlarını, işkur ilanları ve yurtdışında iş ilanları gibi iş ilanlarını aramaya, sunmaya devam ediyoruz.

İşte o duyurulan personel alımı haberi…

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu, bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik ve Kocaeli Üniversitesi’nin ilgili yönerge hükümlerine göre öğretim
elemanı alınacaktır.
Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün olup, şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular geçersizdir.
Adaylar http://perdb.kocaeli.edu.tr/Formlar/Form_1b.pdf adresinde bulunan öğretim üyeleri başvuru formundan 2 adet doldurarak, 2 adet fotoğraf, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus
cüzdan fotokopisi ve özgeçmişi ile birlikte,
a) Yardımcı Doçent kadrosuna başvuranlar, bilimsel çalışma ve yayınlarını, doktora diploması özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 4 takım olarak sunacaklar.
b) Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyecekler.
c) Başvurulan alan ve unvana ilişkin kriterlerin adaylar tarafından http://perdb.kocaeli.edu.tr/Akademik_personel_atama_yonergeleri.php adresinden temin edilerek puanlama tablosunun
doldurulması ve birer örneklerinin dosyalara eklenmesi gerekmektedir.
Yurtdışından alınan diploma veya unvanların Üniversitelerarası Kurul’ca eşdeğerliliğinin yapılmış olması gerekmektedir.
İlgililere Duyurulur.

Diğer personel alımı haberler için TIKLAYINIZ.

 

Bir önceki yazımız olan Abdullah Gül Üniversitesi Personel Alımı başlıklı makalemizde abdullah gül üniversitesi personel alımı, iş ve iş ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ