İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Katar İş İlanları İşçi Alımı 2017

Katar İş İlanları İşçi Alımı 2017

Katar İş İlanları İşçi Alımı 2017

Yurtdışında çalışmak isteyen vatandaşlarımızın sayısı her geçen gün artmakta. Seçenekler arasında yer alan bir ülkede Katardır. 2017 Katar İş İlanları açıklanmaya başladı. Dünyanın en zengin ülkelerinden biri olan Katar’da işçi bulmak çok güç olduğundan özellikle inşaat sektörü için yabancı ülkelerden işçi alımı sıklıkla yapılmaktadır. Katar çok hızlı gelişmekte olan bir ülkedir inşaat sektörü çok yaygındır. Geçen yıl Cumhurbaşkanının Katar ziyareti sonrasında gelişen olumlu politikaların ardından Katar, Türk işçilere son derece sıcak bakmaya başladı. Diğer yurtdışı iş ilanları için YURTDIŞI İŞ İLANLARI yazısına tıklayınız.

Katar Türk İşçilere Olumlu Bakıyor

Evet arkadaşlar bu ülke gerçekten zengin bir ülke. Kişi başı yıllık gelirin  yüksek olduğu zengin ülkede Türk işçilere en güzel gelen şey çalışma koşullarının yanı sıra aldıkları ücretler oluyor. Çalışanı mutlu edebilecek miktarda maaş alınabilen Katar’a işçi olarak gitmek istiyorsanız işçi alımları haberlerimizi takip etmenizi öneririz.

Katar’a İşçi Götüren Şirketler

Oldukça zengin bu ülkede yaşam kalitesi de oldukça yüksek oluyor. Alınan maaşların oldukça yüksek olduğu bu ülkede ekonomik bir şekilde yaşamak isteyenler için önerimiz büyük ve bilinen şirketleri tercih etmeleri olacaktır. Böylece kalacak yer, yemek gibi ihtiyaçları şirket karşılayacağı için para biriktirmek çok daha kolay olmuş olacak. Şirketler bireysel olarak ya da ekip halinde işçi götürebiliyorlar.

Katar’da İstihdam Alanları

Arap ülkeleri inşaat sektöründen anlayan eleman bulmakta zorluk çevkiyor. Bilindiği kadarıyla Katar’da inşaat işçileri aylık ortalama 3.500 dolar civarında maaş alıyorlar bu miktar güzel bir miktardır. İş makinesi operatörleri gibi daha vasıflı ve belge sahibi işçiler ise aylık 4.500 dolara kadar ulaşan maaş alabiliyorlar. Hemen hemen her alanda iş bulunabiliyor sıvacıdan fayansçıya, mermer ustasından boyacıya ve elektrik ustasına kadar ve sanayi sektöründe çalışacak işçilere kadar pek çok vasıflı- vasıfsız işçi bu ülkede kolayca iş bulma fırsatı yakalıyorlar.

Katar İş İlanları Başvurusu

Bu güzel fırsatlardan faydalanmak isteyen vatandaşlarımız Katar işçi alımı 2017 ilanları verilen sitelerde yayınlanan şirketlerle iletişime geçerek iş başvurusunda bulunmaları gerekir. Çalışma izni ve vizeler konusunda Katar ılımlı bir politika vardır. Vasıflı – vasıfsız işçi alımlarında yabancı işçilere Katar kolayca çalışma izni veriyor. Katar’da çalışmak için yeni iş ilanlarını takip etmeyi unutmamanızı öneririz.

Katar işçi alımı ilanları dışında bir iş bulup bu ülkede çalışmak istiyorsanız, Arapça bilmeniz şarttır. Arapça biliyorsanız bir çok farklı sektörde iş bulma şansınız olacaktır, oturma ve çalışma izinlerinizi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cezayir'de Çalışmak, İş İmkanları başlıklı makalemizde cezayir iş ilanı, cezayir işçi alımı ve iş hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. yahya altınbas dedi ki:

    32 yasındayım 20 yıllık erkek berberıyım ustalık dıplomam var baba meslegım berberlık su an ıstanbulda yım ayrıca orta derece arapcam ve ıngılızcem var yurtdısında calısmak ıstıyorum Katar İş İlanları İşçi Alımı 2017

  2. mehmet yılmaz dedi ki:

    Haritacılik tecrubem var asciliktan anlarim Katar İş İlanları İşçi Alımı 2017

BİR YORUM YAZ