İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Ege bölgesinin en gözde ve en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’de halkın büyükşehir belediyesinden pek memnun olmadığı gözlemlenmektedir tabikii memnun olanlarda var olmaktadır biz çoğunluktan bahsediyoruz. Her kurumda olduğu gibi burada da belediyenin görevlerini hakkıyla yerine getirmediğinden şikayetçi olan bir çok insan var bu diğer illere göre daha fazla bir insan çoğunluğu gibi görünüyor. Elbette İzmirlileri dinleyen belediye yetkilileri çalışmalarına sürat katmış ve daha özenli olmuşlardır diye umut ediyoruz. Son zamanlarda halkın sesine kulak veren İzmir büyükşehir belediyesi personel alımı ihtiyacını da arttırmıştır ve artmaya devam etmektedir. Belediyenin yoğun çalışma temposuyla birlikte öyle görünüyor ki bir çok insan iş imkanına kavuşacaktır ümidimiz o yönde.

Haberimizin devamında da göreceğiniz gibi size vereceğimiz bilgilerle iş ilanlarını anlık takip etme şansınız olacaktır. İzmir büyükşehir belediyesi personel alımı iş başvurusu sürecinde telefonla veyahut yüz yüze başvuru kabul etmemektedir. İhtiyaç duydukları halde yayınladıkları ilanlar ile işçi alımı ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadırlar.

İzmir büyükşehir belediyesi personel alımı ilanı sadece geçtiğimiz yıllarda değil 2017 yılında da devam edecek ve 2018 ve diğer yıllarda da devam etmesi bekleniyor. Belediye her an işçi, personel alımı ihtiyacı duyabilmektedir. Şunu belirtmek gerekir ki İzmir belediyesi personel alımı esnasında ince çok titiz davranacaktır. İzmir belediyesi iş ilanlarını çeşitli internet sitelerinde yayınlamaktadır. Belediye iş imkanı sağladığı personel sayısına bakıp buna göre açık pozisyonları açıklayıp başvuru alacaktır. Bu yüzden sizlere sürekli güncel hizmet sunduğumuz sayfamızdan en güncel iş ilanlarını ve İzmir büyükşehir belediyesi personel alımı haberlerini sizlere aktarmaya çalışacağız.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Politikası Ne Durumda

İşte o açıklama …

İnsan Kaynakları Politikamız

İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda benimsemiş olduğumuz “insan” odaklı yaklaşımımız ışığında,  kurumsal hizmetlerin verimli  bir biçimde yerine getirilmesini sağlayacak olan personellerimize yönelik  etkin  insan kaynakları uygulamaları yürütmekteyiz. Şeffaf bir yönetim anlayışı çerçevesinde, personellerimize eşit ve demokratik bir çalışma ortamı sağlayarak, çalışma huzuru ve kurumsal aidiyeti iyileştirici süreçlerin hayata geçirilmesini benimsemekteyiz.

Kurumsal hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda belirlenen insan kaynakları politikamızın temel amacı,  yürütmekte olduğumuz hizmetlerin verim ve kalitesini sağlayacak personellerin seçimi, eğitimi, görevlendirilmesi suretiyle bu personellerin niteliklerinin geliştirilmesini, motivasyon ve verimliliklerinin artırılmasını sağlayıcı uygulamaları hayata geçirmektir.

Böylelikle İzmir büyükşehir belediyesi personel alımı haberini sizlere aktarmış bulunmaktayız. Belediye ihtiyaç duyduğu durumlarda personel alımı ilanlarını devlet personel başkanlığı resmi sitesinden duyurduğu anda bizde sizlere o ilanı yayınlayacağız. Bunun için sitemizi takip etmeniz gerekmektedir. Diğer Belediye İş İlanları için BELEDİYE İŞ İLANLARI yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde belediye iş ilanları, belediye personel alımı ve iş hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ