2013 Part Time İş İlanları

2013 Part Time İş İlanları,

2013 Part Time İş İlanları

Günümüzde geçinmek gerçekten çok zor bir sanat haline dönüşmüştür. İnsanlar hayatlarını idame ettirmek için part time iş bularak ek gelirler elde etmektedirler. Özellikle başka illerde okuyan üniversite öğrencileri yarım zamanlı iş bularak hem boş zamanlarını değerlendirmekte hem de para kazanarak daha sağlıklı koşullar altında yaşamaktadırlar. Part time işler yapılırken insanlar kendilerini deneme imkânına sahip olarak, iş hayatının koşulları hakkında da bilgi sahibi olabilirler.

En önemli faydalarından biri de tecrübe kazandırmasıdır. Tecrübe, sıcak ilişkiler ve iş ortamının nasıl olduğunu bilmek ve bu konu hakkında ön bilgilere sahip olmak gelecekteki iş yaşantısı için de çok önemli bir yatırım olarak karşınıza çıkacaktır. Bu sebeple asıl işinizi yapmadan önce muhakkak part time bir iş bularak çalışabilirsiniz. Bu anlamda kendi potansiyelinize uygun, yapabileceğiniz başarılı olabileceğinize inanacağını bir part time iş bulabilirsiniz. Günümüzde internet dünyası bize bu anamda çok büyük kolaylıklar getirmektedir. Eskiden iş bulmak için kapı, kapı dolaşır ve derdimizi anlatırdık. Bir çok firma için de kriter uyuşmazlıkları yüzünden işi alamazdık. Verdiğimiz onca emek boşa giderdi.

2013 Part Time İş İlanları

 

İnternette ise kolaylıkla istediğiniz kriterlerde part time iş ilanları bulabilmek mümkün olacaktır. Firmalar aradıkları işçi profillerini çok iyi bir biçimde belirlemektedirler. Sizler de bu yolla kendinize en uygun iş profilini belirleyerek part time iş başvurunuzu yapmaktasınız. Part time işler çok çeşitli alanlarda olabilmektedir. Evden bile part time iş yapabilme imkanınız olabilir.


Bir önceki yazımız olan Ön muhasebe iş ilanları arayanlar 2013 başlıklı makalemizde Ön muhasebe alımları, Ön muhasebe iş alımı ve Ön muhasebe iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.  1. emrah
    May 28th, 2013 at 14:41 | #1

    merhaba ben özel bir sektörde aşçı olarak çalışıyorum hafta içi 15:30 dan sonra veya hafta sonları ek iş arıyorum

  2. ismail
    Haz 14th, 2013 at 21:40 | #2

    Merhaba ben ankarada ikamet ediyorum ptt de firma elemanı olarak çalışıyorum mesaim 16:00 da bitiyor 23:00 kadar çalışabilirim no 0533 938 60 92

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, iskursitesi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.