ŞOK Personel Alımı İş Alımı

ŞOK Market yani tam adı ile ŞOK Marketler Ticaret A.Ş ülkemizde birçok farklı ürünü satan en büyk marketler zincirinden biridir. Hem kendi ürettikleri ürünleri hem de en kaliteli ürünlerin satımına yapan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş et, süt ve ürünleri, içecekler, unlu mamüller ve tatlılar gibi birçok ürün satmakta. Ülkemizde yüzlerce mağazası olan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş yüzlerce de çalışanı bulunmakta.

şok ŞOK Personel Alımı İş Alımı

Şu anda Yıldız Holding bünyesinde olan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş verdiği ilanlarda birçok kişiyi alacak. Birçok farklı şehirde birçok farklı pozisyonda kişileri bekliyor. Sizde bu kişilerden biri olmak ve ŞOK Marketler Ticaret A.Ş çalışma imkanı yakalamak için başvurunuzu gerekli belgeler ile yollayabilirsiniz.

 

ŞOK Personel Alımı İş Alımı


Bir önceki yazımız olan HAVAŞ Personel Alımları İş Başvurusu başlıklı makalemizde 2013 HAVAŞ, HAVAŞ ve HAVAŞ eleman alımları hakkında bilgiler verilmektedir.Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, ek-is.gen.tr değil siz sorumlu tutulursunuz.