2014 Subay Ve Astsubay Maaşları

2014 yılında Subay Ve Astsubayların maaşlarının düşeceği yapılan hesaplamalar sonunda ortaya çıktı. Memurlar.net tarafından yapılan hesaplamada tüm askerlerin 2013 yılında ne kadar maaş alacaklarını bulabilirsiniz. Hesaplamaları aşağıdaki tablondan bulabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgileri memurlar.net’ten de bulabilirsiniz. Aşağıdaki hesaplamalar çıplak yeni sadece maaşlardır ayrıca verilecek olan ek ödemeler ve yan puanlar eklenmemiştir. askermaaş Ayrıca hesaplamalarda asgari geçim indirimi ve tayin bedeli dahil, aile yardım ödeneği hariçtir. Birçok askerin ve farklı rütbelerdeki kişilerin beklediği maaşların hesaplarını yukarıdaki tablodan sizde görebilir ve ne kadar maaş verileceklerini görebilirsiniz. Kaynak: www.memurlar.net


Bir önceki yazımız olan Kalite Kontrolcü-Tekstil alınacaktır İSTANBUL başlıklı makalemizde istanbul Kalite Kontrolcü, Kalite Kontrolcü ve Kalite Kontrolcü alımı hakkında bilgiler verilmektedir.24 Ağustos, 2013 | Kategori Genel, Haber Yazar: Bu yazı 2 sene  önce tarafından yazılmıştır.
Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, iskursitesi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.