İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Evde Sigara Paketleme İşi 2000-2500 TL

Evde Sigara Paketleme İşi 2000-2500 TL

Evde Sigara Paketleme İşi 2000-2500 TL

Evet yanlış duymadınız Evde Sigara Paketleme işi yaparak 2000 2500 tl para kazanabilirsiniz. Her ne kadar size imkansız gibi gelse de biz söyleyelim ki evde sigara paketleme işi yaparak bu miktarı kazananlar var.

Bu bölümümüzde sizlere işkur evde ek iş, işkur evde iş ilanları, işkur’un evde iş imkanları, evde ek iş veren firmalar ve evde ek iş fikirleri‘ni sizlerle paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Zamanımızın zorlu imkanlarından dolayı hepimiz ek iş peşine düştük. Evde iş imkanı arıyoruz. Bizde sizlere evde ek iş fikirlerini araştırıyoruz. İnceliklerini size sunuyoruz.

Bildiğiniz üzere ülkemizde sigara tüketimi çok fazladır. O kadar olumsuzlukları sürekli ifade edilse bile yinede insanlar vazgeçemiyor. Tüketmeye devam ediyorlar. En ucuz bir paket 8 9 TL diye biliyorum. Tüketim çok olduğundan üretimde çok fazla olmaktadır. Üretimin fazla olması demek yeni bir iş kapısının açılması demektir. Fakat herkesin 8 9 TL verip sigara alamadığını bu yüzden sarma sigaralara yöneldiğini biliyoruz.

Evde İş İmkanı

Sigaraların sürekli zamlanması sigara içenlerin en büyük derdi olmuş durumdadır. Bu yüzden insanlar tütün sigaralarına yönelmektedir. Sizler de bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Evinize alacağınız tütünleri sararak sigara yapabilirsiniz. Böylelikle bir ek gelir elde etmiş olacaksınız. Bu işi bireysel olarak yapmak kanunsuz diye biliyorum. Ama tabi yapan çok var. Kim beni bulabilecek ki deyip yapılmaktadır. Olsun biz yine de söyleyelim. Aldığınız tütünleri sararak sigara yaptığınızda 4 5 TL ye satabileceksiniz. Çünkü çoğu insan artık sarma sigaralara yöneldi. Sigaraya 10 lira veren insanın içi gidiyor bu yüzden ucuz olan sigaraya yöneliyor.

Ev hanımlarının boş vaktinin çok olmasından dolayı bu işi yaparak o vakti doldurabilirler. Böylelikle ek gelir sağlayabilmektedirler. Hem eşlerine yardımcı olup hem de kendisine bir gelir sağlayacaktır. Sigara işini tütüncülerle konuşarak onlarla anlaşarak onlara da çalışabilirsiniz. Kullanılacak tüm malzemeyi evinize katar getirirler.

Evde sigara paketleme işi yapılması en kolay ek işlerdendir. Tütün ve ambalaj kağıtlarını sizlere verilecek ufak iş makineleri ile dal haline getireceksiniz. 20 dal bir sigara paketi oluşturacaktır. Evde ek iş yaparak ailenizin bütçesine yardımcı olabilirsiniz.

Dilerseniz sizlerde evinizde yapabileceğiniz işi, bulunduğunuz ili ve iletişim bilgilerinizi (Telefon Hariç) yorum kısmından ekleyerek evlere ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İskursitesi.com olarak bol şans ve bol kazançlar dileriz.

Diğer evde ek iş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kadın Çorabı Paketleme İşi 1800-2200 TL başlıklı makalemizde evde ek iş, evde iş imkânı ve evde kadın çorabı paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. süleyman dedi ki:

    tam bana göre iş Evde Sigara Paketleme İşi 2000-2500 TL

  2. Figen dedi ki:

    Yozgat merkezdeyim. Evde Sigara Paketleme İşini yapmak isterim. Evde Sigara Paketleme İşi 2000-2500 TL

  3. Cansel dedi ki:

    Evde sigara paketleme işi yapmak istiyorum dönüşünüzü bekliyorum. Evde Sigara Paketleme İşi 2000-2500 TL

BİR YORUM YAZ