İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

Geçirdiğimiz zorlu dönem için herkes kendine özgü bir kurtuluş arıyor. Evde Kürdan Paketleme İşi‘ni yaparak çoğu insan bu zorlu şartları biraz olsun rahatlatmaya çalışıyor. Çoğu insan işi olmasına rağmen evde ek iş arıyor çünkü tek bir iş ile geçinmek zor. Evde iş imkanı arayanlar yazımızı okusunlar.

Bu bölümümüzde sizlere işkur evde ek iş, işkur evde iş ilanları, işkur’un evde iş imkanları, evde ek iş veren firmalar ve evde ek iş fikirleri‘ni sizlerle paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Kim istemez ki evde çalışarak para kazanmayı? Tabi ki hepimiz istiyoruz patron derdi yok. Sana kızacak birisi, sana emir verecek birisi yok. Tabi ki de bu rahatlık işimizi iyi yapmamıza engel olmamalı. Çünkü tabi ki eve iş veren firmaların bir sahibi var. Kimse kötü yapılan bir işe para vermez. Eğer yaptıklarınızdan memnun kalınmazsa iş ile bağlantınız kesilebilir.

Bu yüzde aldığımız işleri zamanında ve istenilen şekilde teslim etmeliyiz. Böylelikle hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Ücretiniz günlük veya haftalık olarak ödenir. Bu siz ile firma arasındaki iletişimden sonra anlaşılacak bir konudur.

Evde Kürdan Paketleme İşinden Para Kazanmak

Bu işi yapabilmeniz için geriye tek şey kalıyor. Evde Kürdan Paketleme işi veren firmaya ulaşmak. Googleden yapacağınız ufak bir araştırma ile bu firmalara ulaşabilirsiniz. Olmadı etrafınıza haber salın etrafınızdaki firmalarla bizzat yüz yüze görüşün. Çünkü tüm firmalar eve iş vermek istiyor. Onlarında işine gelmektedir.

Sizlere tavsiyemiz lokantalarla iletişime geçmeniz. Çoğu lokanta kürdan paketletme işi yaptırmaktadır. Bildiğiniz üzere her lokanta gittiğinizde size kürdan verir. Sizlere verilecek olan kürdanları ve ufak poşetleri birleştirip paket yapacaksınız. Ne kadar çok yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Günlük 2 3 saatinizi ayırsanız yeterli olacaktır. Firmalarla iletişime geçip tüm ayrıntılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz sizlerde evinizde yapabileceğiniz işi, bulunduğunuz ili ve iletişim bilgilerinizi (Telefon Hariç) yorum kısmından ekleyerek evlere ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İskursitesi.com olarak bol şans ve bol kazançlar dileriz.

Diğer Evde Ek İş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Poşet Çay Paketleme İşi 1800-2000 TL başlıklı makalemizde ek iş, evde çay paketleme işi ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Büşranur Alparslan dedi ki:

  Lütfen bu iş için bana geri dönün istanbul güngören Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

 2. Figen dedi ki:

  Yozgat merkezdeyim. Evde Kürdan Paketleme İşini yapmak isterim. Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

 3. emre yıldız dedi ki:

  evde yapılabilecek düzgün ücretli her işe talibim ankara keçiören Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

 4. Emre dedi ki:

  Kurdan,kibrit,nikah şekerı vs gibi paketleme isleri yapilir irtibata geciniz. Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

 5. ayse dedi ki:

  evde kürdan paketleme isi yapabilriim lutfen donus yapın 1600-1800 Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

 6. Berin öncü dedi ki:

  Kürdan ve çay paketleme işlerini yapabilirim 2 sinide yapabilirim arkadaşlarım var destek vererek gurublasarak sizin islerinizi daha çabuk bitirip en kısa sürede teslim edebilrim… Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

 7. Cansel dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum dönüşünüzü beklerim. Evde Kürdan Paketleme İşi 1600-1800 TL

BİR YORUM YAZ