İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Evde İçli Köfte Satışı İle Para Kazanma

Evde İçli Köfte Satışı İle Para Kazanma

Evde İçli Köfte Satışı İle Para Kazanma

Restoranların, lokantaların dönem dönem evlere yaptırdıkları yemek ya da aparatif ürünlerin pek çok aile  için ek gelir imkanı oluşturmaktadır. Bu işlerden biriside Evde İçli Köfte Satışı idir. El emeğine ve yemek hünerlerine güvenen hanımların evlerinden yaptıkları içli köfte gibi ürünlerini belirli noktalarla anlaşarak günlük olarak ulaştırdıkları ve bunun karşılığında da bir ek gelir elde ettikleri bilinmektedir.

Bu bölümümüzde sizlere işkur evde ek iş, işkur evde iş ilanları, işkur evde iş imkanı ve evde ek iş fikirlerini sizlerle paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Evde içli köfte yaparak para kazanma genel anlamda köfteleri hazırlayan hanımın veya erkeğin ne kadar lezzetli köfteler yapabildiğine de bağlı. Sizlerle anlaşıldığı zaman bazen zamanla bozulan yiyecek kalitesi ile iş bağlantısı kesilebilmektedir. Kimse kötü bir köfteye para verecek değil.

Evde İçli Köfte  İşi Veren Firmalar

İçli köfte yapmak pek çok bayanın da bileceği üzere oldukça zor ve yorucu bir iştir. Her bayanın yapabileceği bir köfte türü değil bu içli köfte. Bu işi başaran hanımlar  çok marifetli, yetenekli hanımlar diyebiliriz. Malzemelerin kıvamından tutun da ne düzeyde pişirildiğine varıncaya kadar pek çok faktöre bağlı olarak değişebilen lezzetten hiçbir satış noktasının etkilenmemesi gerekmektedir. Evde içli köfte işi veren firmalara internet üzerinden yapacağınız araştırmalarla ulaşabileceksiniz.

Evde İçli Köfte Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Sizde içli köfte talep edecek işyerleriyle ya da satış yerleri ile iş görüşmesi yapıp anlaşmanızın ardından malzemeler eve ulaştırılır ve sizde köfte yapmaya başlayacaksınız.  Özellikle büyük şehirlerden birinde İstanbul, Ankara gibi şehirlerden birinde yaşıyorsanız; bu işin yoğun miktarda evlere verildiğini söyleyelim. Yapmanız gereken şey basit. Eve ek iş veren firmalar‘ı bulmak ve sizden istenilen oranlarda içli köfteyi gününde ve zamanında hazır hale getirerek firmaya ulaştırmak olacaktır. Aylık ortalama olarak; 1000 TL gibi rakamlar kazanabileceğiniz cazip bir iş seçeneğidir bu iş. Vaktinin büyük bir bölümünü evinde geçiren hanımlar için daha uygun bir iş olamaz diye düşünüyoruz. Özellikle de yemek konusunda marifetli ve başarılı hanımların keyif alacakları bir iş olduğunu da belirtmek gerekir.

Dilerseniz sizlerde evinizde yapabileceğiniz işi, bulunduğunuz ili ve iletişim bilgilerinizi (Telefon Hariç) yorum kısmından ekleyerek evlere ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İskursitesi.com olarak bol şans ve bol kazançlar dileriz.

Diğer Evde Ek İş haberleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kalem Montajı İşi İle Para Kazanma başlıklı makalemizde ek gelir, eva dedova ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ