İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Evde Galoş Paketleme İşi Fikri

Evde Galoş Paketleme İşi Fikri

Evde Galoş Paketleme İşi Fikri

Evde geçirdiği boş vakitlere yananlara Evde Galoş Paketleme İşi fikri ile karşılarına geliyoruz. Çoğumuz geçirdiğimiz boş vakitlere yanıyoruz. Ne yapsak diye düşünüyoruz. Bir yandan maddi sıkıntılar üzerimize geliyor. Bizde çareyi evde ek iş arayışlarında buluyoruz. Evde ek iş yapmayı hepimiz isteriz. Evde iş imkanı oluşturabilmek bizleri maddi durumdan bayağı rahatlatan bir olay oluyor.

 Evde Ek İş 2018

2018 yılının yaklaşmasıyla ev hanımlarının evde ek iş arayışları hızlanmış durumda. Evde Ek İş 2018 arayışları google genelinde başlamış durumdadır. Sizlerde ek iş arıyorsanız Evde Galoş Paketleme İşi‘nin inceliklerini sizlere anlatacağız. Boş zamanını değerlendirip para kazanmak isteyenler için güzel bir iş fikri. Evinizin rahatlığı, ev ortamının vermiş olduğu huzur ile iş yapmayı hepimiz isteriz diye düşünüyoruz. Günlük 2 3 4 saatinizi bu işe ayırdığınızda ortalama 1500 1800 TL gibi bir ücreti firmalar verebilmektedir. Eğer aldığınız ücreti arttırmak istiyorsanız işe ayırdığınız vakti arttırıp yaptığınız iş sayısını arttırmalısınız. Ortalama günlük 2 3 saat sizleri de sıkmayacaktır iyi de bir gelir bırakacaktır.

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde ek iş aramaları yapanlar için evde galoş paketleme işi fikri sizleri yormayacak ve iyi bir gelir bırakacaktır. Google veya çevrenizde yaptığınız ufak araştırmalar ile ulaştığınız firmalarla iletişime geçeceksiniz. İş verip vermediklerini öğrenip iş veriyorlarsa başvuruda bulunacaksınız. Başvurular kısa bir süre içerisinde açıklanır. Büyük bir olasıkla başvuru kabul edilir eğer aşırı talep yoksa. Her firmanın ek iş vermesi kendi çıkarlarınadır. Anlaştığınız zaman sizlerin kapısına kadar gelecek olan malzemeleri alıp paketlemeye başlayacaksınız.

Firma sizlere iş hakkında tüm detayları anlatacaktır. Nasıl paketleme yapmanız gerektiğiniz vs. Aklınıza takılan tüm soruları firmaya sormalısınız. Firmadan teslim aldığınız malzemeleri hazır hala getirip kenara koyup diğer işe başlamalısınız. Firma her gün veya her hafta gelerek sizden yaptığınız ürünleri alır. Ücretini de gün usulü veya haftalık bazen aylık da veren firmalar olabilmektedir. O işi ilk başta konuşup kararlaştırabilirsiniz. Evde iş imkanı bütçenizi rahatlatabilecektir. Ek işler bu zamanda çok talep görüyor. Çünkü maddi sıkıntı çeken bir çok ailemiz bir çok bireyimiz bulunmaktadır.

Evde Ek İş yapmak istiyorum diyorsanız yorum bölümüne adınızı, soyadınızı ve mailinizi ( Numara yazılan yorumlar onaylanmaz! ) yorum kısmına yazabilirsiniz. Eğer ek iş veren firma olursa sizlere dönüş yapabilsin.

Diğer Evde Ek İş fikirlerine bakmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan İşkur'un Evde İş İmkanları Nasıl? başlıklı makalemizde ek iş, evde ek iş ve evde iş imkânı hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ