İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş Nedir? Evde Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Günümüzde her ne kadar makinelerle üretim sağlansa da bazen makineler yetersiz kalıp insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanlar el emeklerini kullanarak makinelerin yapamadığı işleri yaparak para kazanmanın yollarını üretmişlerdir. İşsizlik sorunları nedeniyle de evde ek iş imkanları sayesinde bütçenize ek gelir sağlamış olabilirsiniz.

Peki ya bu ek iş nedir bu aşamalarda neler yapabilirsiniz. Ek iş firmaların insan gücüne dayalı üretimlerinde bireysel veya toplu olarak el emeği gerektiren işleri kişilere dağıtmasıyla olmuş bir sektördür. Bu işleri tamamlayarak firmalara ürün teslim edilir. Bu döngü böyle devam eder. Evde oturduğunuz yerden para kazanma şansınız olmaktadır. Yani ilinizde bulunan firmalar sizlere iş imkanları sağlayarak artık para kazanmanıza vesile oluyor. Bu imkanları kaçırmamalısınız.

Eviniz de ek iş yapmak çok kolay olmasıyla birlikte zamanı kendinize ayarlayarak planlı bir şekilde bu işleri devam ettirebilirsiniz. Evde ek işe olan talep giderek artmaktadır. Evde ek iş yoğunluğunu en çok bayanlar sağlamaktadır.

Evde Yapabileceğiniz İşler Nelerdir?

Evde oturduğumuz yerden birçok iş yapma şansımız olmaktadır. Bu sizin yeteneğinize bağlı bir durumdur. İsterseniz bir işle kalmayıp başka işlere de yer vererek daha fazla ek para kazanma şansınız olabilir. Firmaların bir çok iş imkanı vardır size uyan işi seçtikten sonra anlaşma sağlandıktan sonra size malzeme verilip istenilen ürünü yapmanız gerekecektir.

Sizden istenilen süre içerisinde bitirmeyi unutmamak gerekir. Bitiremediğiniz durumlarda firmalar tarafından iş almanız zorlaşacaktır bu yüzden dikkat etmeliyiz. Bu nedenle sizin vereceğiniz güven çok önemli bir noktadır. İşinize başlamadan önce evinizin bir bölümünü ayırarak kendinize çalışma alanı sağlamanız daha güzel olacaktır. Planlı olduğunuz takdirde düzenli çalışarak işlerinizi zamanında bitirme olasılığınız çok artacak.

İş konusunda tecrübeli olmanız önemli değildir. Eliniz yatkın ve hevesiniz varsa devamı gelecektir. Size verilen malzeme ve talimatlar doğrultusunda işleri yapmanız iş devamlılığı açısından çok önemlidir. Firma memnun kalırsa bu işi sürekli yaparak ek gelir elde etmiş olursunuz.

Evde Ek İş

Firmalar tarafından verilen farklı farklı bir çok el emeği Evde Ek İş türü mevcuttur. Sizler bu işlerden size en uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Boş vaktiniz varsa çalışmak istiyorsanız bu sizlere sayacağımız işlerden uygun olanını seçerek başlayabilirsiniz. Bu işlerden bazıları belki sizlere zor gelecektir bize en uygun olanını seçmek çok önemlidir ki yaparken zorluk çekmeyelim.

Zorlanacağınızı düşündüğünüz  işleri seçmemelisiniz. Çünkü sıkılıp çalışma isteğinizi yok edebilir bu da işinizi kaybetmenize neden olabilir. Eğer başka işlerinizde varsa geri kalan zamanınızı bu işlerle değerlendiriyorsanız aşırı sizi yoracak işlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıda evde yapabileceğiniz ek işlerden bahsedelim biz hepsini yazamadık çünkü çok iş kategorisi bulunmaktadır. Bu işleri yaparak ayda 1000 tl ve üzeri gelir elde edebilirsiniz. Biz sizler için sürekli ek iş fikirlerini araştırarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

 • Evde yemek yapma
 • Evde ütü yapma
 • Evde kalem montaj işi
 • Evde sabun yapma
 • Evde kutu işi yapma
 • Evde mum yapma
 • Evde rüzgar gülü yapma
 • Evde boncuk işi yapma
 • Evde turşu hazırlanmak
 • Evde dikiş nakış işleri – örgüler yapma
 • Evde tesbih yapmak
 • Evde altın kutusu yapmak
 • Evde zımba montajı yapmak gibi vb.

Diğer ek iş fikirlerini görmek için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Evde Resim Çerçevesi Süsleme İşi başlıklı makalemizde evde ek iş, evde ek iş 2017 ve evde ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Yasemin dedi ki:

  Slm ben sincnda oturuyorum her paketleme işini yaparım yeterki evde olsun evde altın kutusu yapmak istyorum tesekürler ederm ilgilenirseniz sevinirm

 2. Şebnem dedi ki:

  Merhaba İstanbul küçükyalıdan yazıyorum evde iş almak istiyorum el sanatlarım iyidir tek başıma çocuk okutuyorum ihtiyacım var Evde Ek İş Fikirleri

BİR YORUM YAZ