İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Evde Boncuk İşi Veren Firmalar 2017-2018

Evde Boncuk İşi Veren Firmalar 2017-2018

Evde Boncuk İşi Veren Firmalar 2017-2018

Evde çalışarak para kazandıran bir çok yöntem vardır. Evde ortamında yapılabilecek, el becerisi olması gereken işlerden birisi de Evde Boncuk İşi idir.

Bu bölümümüzde sizlere işkur evde ek , işkur evde iş ilanları, işkur’un evde iş imkanları, evde ek iş veren firmalar ve evde ek iş fikirleri‘ni sizlerle paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Evde boncuk işi yaparak para kazanan çok sayıda kadın bulunmaktadır. Evde yapılan farklı farklı boncuk işleri bulunuyor. Takı tasarımı için boncuk işinde evlerde çalışan kadınlara boncuk kolye, yüzük, bileklik dizilmesi işleri veriliyor. Takı yapılacak boncuklar ve diğer aksesuarlar malzemeler ile birilikte evinize gönderilir. Verilen tarihte iş teslim alınmak için sizlerle anlaşılıyor.

Evde boncuk işleme işini öğrenmek için belediyelerin düzenlediği kurslara katılmak sizler için çok faydalı olacaktır. İstanbul’da İsmek boncuk firması, takı tasarımı takılarla ilgili bilinmesi gerekenler ile ilgili ücretsiz kurs veriyor. Birçok kadını meslek ve iş sahibi hakkında eğitim vererek bu konulara hakim olmalarını sağlıyor.

Halk eğitim merkezlerinde de bu tür kurslar dönem dönem bulunmaktadır. İsmek açtığı bu kurslarla ile hem bayanların meslek öğrenmelerini hem de para kazanmalarına büyük bir katkıda bulunuyor. Evde Boncuk işlemesi triko ve abiye giysiler üzerine de yapılabilmektedir. Tekstil firmalar evden çalışmak isteyen kadınlara malzemeyi götürüp teslim ediyor ne istediklerini anlatıyorlar. Daha çok kadın giyim eşyaları, nişanlık, gelinlik vb abiyelerde el emeği ile boncuklarla, pullar ve pulyatlarla işlenerek ürün hazır hale getirilir. Evde boncuk işi veren firmalar evden çalışan ekip kuran kadınlarla iletişim kuruyorlar detaylı bilgi alıyorsunuz. Akrabalardan ya da komşulardan oluşan ekipler daha hızlı iş teslim ettikleri için daha çok tercih edilmektedir.

Dilerseniz sizlerde evinizde yapabileceğiniz işi, bulunduğunuz ili ve iletişim bilgilerinizi (Telefon Hariç) yorum kısmından ekleyerek evlere ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İskursitesi.com olarak bol şans ve bol kazançlar dileriz.

Diğer evde ek iş haberlerimiz için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Yapay Çiçek Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde ek gelir, ek iş ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Sevda dedi ki:

  Kırıkkale merkez evde ek is yapmak istiyorum boncuk, kürdan, mandal paketleme işleri yapabilirim

 2. Elif Alper dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de oturuyorum acil işe ihtiyacım var gerekirse ekipte kurabilirim yardımcı olursanız sevinirim. elif.nur.alper@hotmail.com Evde Boncuk İşi Veren Firmalar 2017-2018

 3. Büşranur Alparslan dedi ki:

  Lütfen bu işe çok ihtiyacım var istanbul güngörende oturuyorum busraalparslan@live.com Evde Boncuk İşi Veren Firmalar 2017-2018

 4. emel dedi ki:

  kırşehir merkezden kdrgenmm@gmail.com Evde Boncuk İşi Veren Firmalar 2017-2018

 5. sultan dedi ki:

  Merhaba adana kozsnda oturuyorum gerçektencçok ihtiyacım var kiradayim ve hic calisamiyorum cocuklqrim küçük yardimci olursanız sevinirim Evde Boncuk İşi Veren Firmalar 2017-2018

BİR YORUM YAZ