İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma

Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma

Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma Yöntemi

Evet arkadaşlar günümüzde çoğumuz işimizin yanında bir de ek işimiz olsun istiyoruz. Bizlerde sizler için ek iş haberlerini araştırıp sizlere sunuyoruz. Günümüzde artık sunumlar ve hediyeler görsel olarak oldukça ilgi çekmeye başlamış durumda.

Eskiden hediye alırken paketlenerek alınanların yerini artık oldukça güzel süslenmiş kutular ile hediyeler verilmektedir gösterişe verilen önem artmaktadır. Düğün sezonu yaklaştıkça size olan talep çok artacaktır. Ambalajın ilgi çekici olması kişilerin tercihine kalıyor bu da yeni bir ek iş kategorisinin oluşmasına olanak sağlıyor.

Evde altın kutusu yapma işi bir nevi kutu katlama işi ile aynı sayılabilir. Bu işlerde ne kadar iyi olursanız yaratıcılığınızı ne kadar iyi kullanırsınız geliriniz de bununla doğru orantılı şekilde artar. Farklı materyaller ile kutuları süsleyerek özellikle kuyumculara bu kutu seçeneklerinizi sunabilir onlarla bir iş anlaşması yapabilirsiniz.

Evde altın kutusu yapma sizleri yormayacak bunaltmayacak bir iştir. Minik nazar boncukları, ince kurdeleler ya da farklı minik eşyalar ile kutuları süsleyerek daha hoş görüntüler oluşturmuş olacaksınız. Bu değişik süslemeler ise farklı insanların ilgisini çekecektir. Altın kutusu söylenildiğinde akla zaten ilk gelen küçük bir kutudur. İçerisinde sünger koyarak farklı şekillerde kutuları süsleme şansımız olacaktır.

Evde Altın Kutusu Yapma Fikri

Evde altın kutusu yapma işi her yaştan kişinin kolaylıkla yapacağı bir uğraş olduğu için evinizde herkes yaparak evin bütçesine katkıda bulmuş olacaktır. Bu iş dışardan göründüğü gibi zor bir iş değil. Kutu katlamak basit olduğundan işten eve döndüğünüzde koltuğunuzda oturarak bu işi yapabilirsiniz.

Altın kutularını hazırlarken uygun fiyatlı ve görsel olarak ilgi çekici olmasına dikkat etmemiz gerekiyor ki yaptığımız ürün satılabilsin. Bu iş yazın çok talep görüyor. Düğünlerin artmasıyla birlikte işteki canlılık artıyor. Müşterinin isteğine göre de çeşitler yaparak müşteri memnuniyeti sağlama şansınız olacaktır. Bu sayede yaptığınız işlerin devamında sizlerin yaptıkları önerilerek daha çok müşteriye sahip ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kutuları kuyumcularla iletişime geçerek onlara bile satma şansınız olabilir.

Yorum kısmına mailinizi ve bilgilerinizi yazarak Evde Ek İş Veren Firmaların sizlere dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Telefon numarası yazmayınız.

Evinizin bütçesine altın kutusu yaparak ek gelir kazanmanız zevkli bir iş olduğundan bu işi yaparken sıkılacağınızı sanmıyoruz. Diğer evde ek iş haberlerimiz için EVDE EK İŞ yazısına tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan İnternet’ten Para Kazanmak başlıklı makalemizde ek kazanç, evde ek iş ve evde ek iş ilan hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Sukran dedi ki:

  Merhaba.ev hanimiyim evde ek is yapmak istiyorum.Boluda ikamet ediyorum Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma

 2. Elif dedi ki:

  Evde kutu katlama Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma

 3. Bahar dedi ki:

  Izmir evka 5 de ikametgah ediyorum

 4. İlknur dedi ki:

  Evde altin kutusu yaparak para kazanma

 5. Tuğçe dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

BİR YORUM YAZ