2014 ek iş arayan ev hanımları

2014 ek iş arayan ev hanımları

Birçok çalışan yaptıkları meslek dışında da kendilerine uygun olan işi bularak evlerine ek gelir sağlıyorlar.İzinli günlerinde ya da akşam mesai bitiminden sonra çalışabilecekleri işler için internette ilan verenler ise oldukça çoğalmış durumda.Bildiğiniz gibi artık bütün kurum ve kuruluşlar iş ilanlarını internet ortamında yayımlıyorlar.İşe ihtiyacı olanlar da bu ilanlara iş başvurusuyaparak aradıkları işi kolayca bulabiliyorlar.Ek iş yapmak mı istiyorsunuz?

Peki ek iş  yapmak için ne gibi özelliklere sahipsiniz?Mesela yaptığınız meslek dışında ehliyetiniz varsa izinli günlerinizde ya da mesai bitiminden sonra taksicilik yapabilirsiniz.Belki özel güvenlik kimlik kartına sahipsiniz.O zaman hafta sonları eğer müsaitseniz birçok alışveriş merkezi yoğunluğu sebebiyle geçici eleman arıyor alışveriş merkezlerine başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURU VE DETAY


Bir önceki yazımız olan Evde Ek iş İlanları başlıklı makalemizde 2013 Evde Ek iş İlanları, ek iş ilanları ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.20 Nisan, 2013 | Kategori Ek İş, Evde İş Yazar: Bu yazı 3 sene  önce tarafından yazılmıştır.
 1. İSMAİL ALTIN
  May 22nd, 2013 at 05:07 | #1

  Merhaba İsmail ALTIN ben.Bursa/Yıldırımda ikamet ediyorum evde eşimle beraber ek iş (mandal-kalem işi,paketleme işi,nikah şekeri vs.) yapmak istiyoruz ve çevremizde de bu işler ile ilgilenecek arkadaşlarımız var.Yardımcı olursanız sevinirim.
  i_altin@windowslive.com
  544 826 79 25

 2. esra
  Haz 6th, 2013 at 12:23 | #2

  bursa osmangazide oturuyorum işe çok .ok acil ihtiyacım var bir allahın kuluda dönsün artık.

 3. Tem 30th, 2013 at 08:33 | #3

  istanbul bayrampaşada ikamet ediyorum hafda sonrarı ek iş arıyorum tel 05380355712

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, iskursitesi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.