İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Carrefoursa Personel Alımı Yapıyor!

Carrefoursa Personel Alımı Yapıyor!

Carrefoursa Personel Alımı Yapıyor!

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük marketlerinden biri olan Carrefoursa Türkiye genelinde personel alımı yapıyor. Carrefoursa Sabancı Holding ile ortaklığı bulunmaktadır. Başvurular devam etmektedir.

Sizlere en güncel iş fikirleri, iş ilanları, personel alımı ilanlarını, evde ek iş ilanlarını, işkur ilanları ve yurtdışında iş ilanları gibi iş ilanlarını aramaya, sunmaya devam ediyoruz.

Personel alımı yapacağını duyuran Carrefoursa yayınladığı ilan ile boş pozisyonları da belirtmiş oldu. Firma zaman zaman böyle alımlar yapmaktadır. Firma personel alımı ilanlarını internetten yayınlattırmaktadır. Peki tam kaç personel alınacak? Hangi pozisyonlarda personel alınacak? Hangi şehirlerde personel alınacak? Başvuru kriterleri nelerdir? Soruların cevabını sizler için araştırdık.

Alım Yapılacak Kategoriler Neler?

Yayınladığı ilanlara baktığımızda:

  • Ev Gereçleri Kategori Uzmanı
  • Depo Müdür Yardımcısı
  • Makine Mühendisi
  • Erkek Tekstil Kategori Uzmanı
  • Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı

Gibi kategorilerde Alım yapacağını görüyoruz.

Alım Yapılacak Şehirler Hangileri?

  • İstanbul
  • Adana
  • Antalya

Olarak görülmektedir.

Carrefoursa’nın Ufak Tanıtımı

İlk mağazasını 1960’ta Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açtı.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini aldı, ilk Carrefour alışveriş merkezi de bir yıl sonra Adana’da hizmet vermeye başladı.  2005 yılının Mayıs ayında gerçekleştirdiği satın alma operasyonuyla ilk yerleşik süpermarket zinciri olan Gima ve Endi’yi satın aldı.

Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :

– 8.000 çalışana sahiptir.

– Hipermarket, Süpermarket ve Ucuzluk Marketleri formatlarında faaliyet gösteren eksiksiz portföyü ile, Türkiye’deki müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli karşılayan bir markadır.

– Türkiye’nin 38 ilinde süpermarket ve 13 ilinde hipermarket olmak üzere yaklaşık 250 mağaza ile faaliyet göstermektedir

– Kasalardan yılda 125 milyondan fazla müşteri geçmektedir .

– 1.500’den fazla gıda ve gıda dışı marka üreticisi firma ile çalışmaktadır.

– 2008 yılında 108.6 Milyar Euro  global bir ciro sağlamıştır.

Başvurmak İçin Tıklayınız.

Diğer personel alımı ilanları haberleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan TÜBİTAK Personel Alımı Yapıyor! başlıklı makalemizde iş ilanları, iş ilanları 2017 ve işkur iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ