İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Bize Ulaşın

                                                                                       UYARI

Sitemizde bulunan haberler ve makaleler ziyaretçilerimize rehberlik etmek ve fikir vermek amacıyla oluşturulmaktadır. İskursitesi.com işveren konumunda değildir. Dileyen ziyaretçilerimiz bu haberlerimizin altında bulunan yorum kısmından iletişim bilgilerini ekleyerek işverenlerin kendilerine ulaşmalarını sağlayabilirler. Yapılan bu yorumlara geri dönüş olup olmaması hususunda garanti verememekteyiz.

 

Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda telefon bilgilerini vermemeleri gerekmektedir.

 

İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskursitesi.com iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskursitesi.com’un ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskursitesi.com sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskursitesi.com’un iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir.

 

Kaldırılmasını istediğiniz içerikleri aşağıda bulunan mail adresinden bize iletebilirsiniz. Talebiniz incelenecek ve uygun bulunursa içerik siteden kaldırılacaktır.

 

Sitemiz üzerinden personel ve memur alımları ilanları da yayımlanmakta ve kaynak gösterilmektedir. Kaynak gösterilmeden yayımlanan ilanlar için iletişim sayfamızda yer alan mail adresi ile iletişim sağlayabilir sorunu çözebilmemize yardımcı olabilirsiniz.

 

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. İş İlanlarım sitesi olarak Uyar / Kaldır Sistemini benimsemiş bulunmaktayız. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4′e göre telif hakları bulunan içerikler uyarıyı takip eden 3 iş günü içerisinde sitemizden/sunucumuzdan kaldırılmaktadır. Telif hakkı bulunan içerikler için iletişim bölümünden gerekli uyarıları yapabilirsiniz.

 

İnternet sitemiz İşkur’un resmi sitesi değildir. İşkur resmi sitesi iskur.gov.tr’dir. İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. iskursitesi.com iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. iskursitesi’nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez.

 

iskursitesi.com sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. iskursitesi.com’un iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir.

 

* Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan iskursitesi.com ve editörleri sorumlu tutulamaz.

 

İskursitesi.com olarak tüm ziyaretçilerimize bol kazançlı, sağlıklı ve huzurlu bir ömür dileriz.

İletişim İçin Mail Adresimiz : iskursitesi@hotmail.com