İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Devlet Personel Başkanlığı sitesi tarafından yayınlanan bir diğer personel alımı haberi Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı haberiyle sizlerleyiz. Sizlere en güncel iş ilanları, personel alımı ilanlarını, evde ek iş ilanlarını, işkur ilanları ve yurtdışında iş ilanları gibi iş ilanlarını aramaya, sunmaya devam ediyoruz.

İşte yayınlanan o ilan…

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 23. maddesi ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri
Yönergesi hükümlerine göre Üniversitemize Öğretim Üyesi alınacaktır. 657 sayılı DMK’nun 48 inci maddesi uyarınca Devlet hizmetine girmede aranan şartlara haiz olmaları
gerekmektedir.
Başvuru için gerekli belgeler ve ayrıntılı bilgi Üniversitemizin www.bayburt.edu.tr adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

Diğer personel alımı haberleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı başlıklı makalemizde bülent ecevit üniversitesi personel alımı, iş arıyorum ve iş haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ