İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Bakanlık Açıkladı! Atamalar Yapılacak!

Bakanlık Açıkladı! Atamalar Yapılacak!

Bakanlık Açıkladı! Atamalar Yapılacak!

Bakanlık Açıkladı…Adalet Bakanlığı açık pozisyonları için memur ve personel alımları yapacağını açıkladı. Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Adalet Bakanlığı 300 kişilik teknisyen, mübaşir ve zabıt katibi kadrolarına alım yapmıştı. Şimdi Adalet Bakanlığı yeni memur alımı ilanı duyurusunu yapacak.

Adalet Bakanlığının memur ve personel alımı yapacağı haberine ilişkin duyuru geçtiğimiz haftalarda Bakan Abdulhamit Gül tarafından söylenmişti ve şimdi yeni bir duyuru daha geldi. Bakan yakın zamanda alımları yapacaklarını kendi sözleriyle ifade etti.

Bakanlık Açıkladı!

Adalet Bakanı Adulhamit Gül’ün resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ‘‘Adalet teşkilatımıza cezaevi ve adliyeler için personel alımını yakın zamanda kamuoyuyla paylaşacağız. Çalışmalarımız tamamlanmak üzere.” yazısını twitterden paylaştı. Buna göre en kısa zaman içerisinde yeni alım yapılacak kadroların ilan edileceği öğrenilmiş oldu.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK?

Peki hangi kadrolarda alım yapılabilir? Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Adalet Bakanlığının zabıt katibi, infaz koruma memuru, mübaşir, teknisyen, hizmetli, şoför vb. gibi tüm alım yapılacak kadroları için toplam 5 bin kişilik personel ataması yapacağını ilan etmişti.

Buna göre bakanlık koltuğunu devralan Abdulhamit Gül memur ve personel alımına ilişkin duyuruyu yayınlamıştı. Yeni alım yapılacak kadroların infaz koruma memuru (gardiyan), mübaşir, teknisyen, şoför, hizmetli, zabıt katibi vb. gibi kadrolar için yapılacağını tahmin ediyoruz.

Diğer Haberlerimiz için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan KYK Burs ve Kredi Başvuruları Ne Zaman? başlıklı makalemizde burs, burs başvurusu ve burs başvurusu ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ