İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Belediyede çalışacak personel adayları için bu haberimizi hazırladık, Ankara büyükşehir belediyesi personel alımı haberinin yanı sıra Ankara büyükşehir belediyesi  iş başvurusu ve iş ilanlarını en güncel haliyle sizlere sunmuş olacağız. Diğer personel alımları haberleri için PERSONEL ALIMI yazısına tıklayınız.

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da her geçen gün yeni çalışmalar ve yatırımlar yapılmaktadır bu çalışmalar yatırımlarda yeni iş sahalarını doğurmakta. Şehirdeki yaşamı daha pratik hale getirmeye çalışan Ankara büyükşehir belediyesi sürekli yeni projeler yaparak insanlara güzel hizmet sunmaya çalışmaktadır. Belediye yetkilileri ve çalışanları Türkiye’nin simgelerinden birisi olan başkentimizi daha yaşanılabilir hale getirmek için yoğun bir çalışma içerisinde bulunmaktadırlar. Yüzlerce çalışanı bulunan ve çok fazla işin bulunduğu bu şehirde Ankara Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanları en çok konuşulanlar ve en çok merak edilen konular arasında.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 

İş arayışında olan adaylar, KPSS puanı olan ve olmayan kişiler için ilanlar önem taşıyor. Başkent Ankara’da çok sayıda resmi kurum yer almakta ve bu kurumlar belirli dönemlerde personel alımları yapmaktadırlar. Ülkenin merkezi konumunda olan kenti nüfus açısından da merkezi durumu nedeniyle iş açısından da beklentileri daha fazla olmaktadır. Yeni seneyle beraber Ankaralı insanlar Ankara büyükşehir belediyesi personel alımı ilanlarını dört gözle bekliyorlar. Ancak bunların zamanları birim ve diğer detayları ile ilgili şu an için net bilgiler yer bulunmamakta. İlerleyen dönemlerde bununla ilgili daha net açıklamalar olabileceğinden belediye ilanlarını takip etmekte yarar var.

Belediye Şirketleri

Belediye şirketleri Ankara büyükşehir belediyesi iş başvurusu konusu için önem taşımaktadır. Bunun nedeni, birçok işçi – personel alımının sadece belediye ile sınırlı kalmaması ve ciddi rakamda kişinin alınması nedeniyle takip edilmesinin gerekliliği. Halkın ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak üzere belediyeye bağlı olarak faaliyet gösteren birimler bulunmaktatır. Bunlar; Anfa ve Anfa Güvenlik, Anket, Belka, Belpa, Belko, Belplas, Belso, Beltaş, Tobaş gibi bir çok markadan oluşmaktadır. Tam liste belediyenin ana sayfasında görülebilir.  Bu firmalar için değişik kademelerde eleman alımı zaman zaman gerçekleşmektedir. Başvuru için öncelikle zaman ve başvuru koşullarına dikkat etmenizi öneriyoruz. Ayrıca başvurularda sadece koşulların yerine gelmesinin yeterli olmayabileceğini de belirtmekte fayda var.

Belediyenin bünyesinde farklı şirketler barınmakta ve belediyenin bir çok birimi bulunmaktadır. Elbette yalnızca belediye birimlerine değil bünyesindeki şirketlere de belli sözleşmelerle eleman alımı yapabilmektedir. Belediyenin içerisinde bulunan şirketler kısaca, yol çizgisi boyama, çevre düzenleme, kültür sanat ve tanıtım hizmetlerini yerine getirme ve güvenlik şirketi gibi çalışan sayıları çok fazla olan büyük şirketlerdir. Bu yüzden insan gücüne çok fazla ihtiyaç duyan belediye, şirketlerine ve belediye birimlerine çokça personel ihtiyacı duymaktadır. Aynı zamanda belediye içerisinde bulundurduğu birçok şirket ile ülke ekonomisini de canlı tutmaktadır. Eğer siz de Ankara’ya hizmet etmek belediyede çalışmak istiyorsanız Ankara büyükşehir belediyesi iş başvurusu talebinde bulunabilirsiniz.

2017 Yılı İçin Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Ankara büyükşehir belediyesi personel alımı yapmaya 2017 yılında da devam edecek mi, bu konu hakkında net bir bilgi yok fakat belediye sadece Ankara merkezde değil çeşitli ilçelerinde de eleman alımları gerçekleştirebilmektedir. Örnek verecek olursak, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Haymana, Polatlı, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Güdül gibi ilçelerde de Ankara büyükşehir belediyesi personel alımı yapabilmektedir.

İşçiye ihtiyaç duyduğu zamanlar değişkenlik gösterse de belediye her an iş ilanları yayınlanabiliyor. Yayınlanır yayınlanmaz sizlere sunacağız. Son zamanlarda yaptıkları etkili projelerin altında hep imzası bulunan Ankara büyükşehir belediyesi insanlara iş imkanı sağalama konusunda oldukça eli açık bir belediyedir. Ayrıca belediye, çalışanlarına en fazla değer veren belediyeler arasındadır, çalışan her zaman memnundur.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İmkanları ve Diğer İş Kolları

Başvurularınızı Ankara büyükşehir belediyesi iş ilanları ile yapmanın yanında değişik iş kategorileri de yapabilirsiniz. İş kapasitesi bakımından en büyük İstanbul’dan sonraki şehir durumunda olan Ankara’yı her şekilde iyi değerlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken başvuru zamanlarını takip etmek zamanlarını kaçırmamak, kendi beklentilerinize uyan işleri seçmek ve alternatif kategorileri de değerlendirmek. Belediye başvurularında hem kurumun kendisine hem de kuruma bağlı şirketlere de başvuru yapılabileceğini söyleyelim. Kurumda yer alan bazı birimlerse şunlardır: Sosyal hizmetler birimi, kültürel hizmetler, dış ilişkiler dairesi, projeler dairesi, basın yayın birimi, işletme birimi, emlak ve istimlak dairesi, bilgi işlem, sağlık işleri, kent estetiği birimi, tabiat varlıkları dairesi vs. gibi birimlerden oluşur.

İş alanları sadece bunlardan ibaret değildir ayrıca, belediyede temizlik personeli, yol yapım personeli, geçici işçi, sözleşmeli personel gibi bir çok pozisyonda çalışma imkanı bulabilirsiniz. İş başvurularınızı belediye binasına giderek veya telefonla irtibat kurarak yaparsanız olumlu sonuçlar görme şansınız azalacaktır. Bu yüzden Ankara büyükşehir belediyesi personel alımı duyurularını devlet personel başkanlığı resmi sitesinden duyurmaktadır. Duyurdukları an bizde yayınlayacağız. Ankara büyükşehir belediyesinin iş ilanlarını, en günce haliyle devlet personel başkanlığından ve bizim sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde iş ilanı, iş ilanları ve işkur i hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ