İşkur İş İlanları, Evde Ek İş, Personel Alımları

Ülker Personel Alımı Yapıyor 2017

Ülker Personel Alımı Yapıyor 2017

Ülker Personel Alımı Yapıyor 2017

Ülker insan kaynakları biriminden yapılan açıklamaya göre Ülker personel alımı yapmaya başladı. Ülker iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan araştırıp sizler için haberimizde paylaşıyoruz. Ülker iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya şansınız bulunmaktadır. Ülker eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Diğer personel alımları isiçin PERSONEL ALIMI yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Ülker 1944 yılında Asım ve Sabri adında iki kardeş tarafından küçük bir iş yerinde bisküvi üretmeye başlamasıyla dünyada kendini tanıtmaya başlar. İlk zamanlar düşük bütçe ve az elemanla üretimlerini devam ettiren firma bugün Yıldız holding çatısı altında Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olmayı başarabilmiştir. Sadece Türkiye değil dünya genelinde saygı duyulan ve çok büyük bir iş veren  marka olan Ülker 41.000’in üzerinde insana istihdam olanağı sağlamaktadır. Çikolata ve gıda sektöründe ülkemizde liderliği üstlenmiş  olan Ülker personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizler için hazırladığımız bu haberde Ülker insan kaynakları biriminin duyurusunu ve ihtiyaç duyduğu eleman pozisyonlarını hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Ülker İş İlanları

Ülker iş ilanları belirli günlerde değil, ihtiyaç duyduğu her dönem ilan yayınlamaktadır. Bu yüzden Ülker eleman alımları iş ilanlarını ve güncel olan iş pozisyonlarını düzenli bir şekilde takip etmek gerekmektedir biz sizler için takip ediyoruz sizin yapmanız gereken ise sitemizi takip etmek olacaktır. Ülker iş başvurusu yaptıktan sonra şirketin insan kaynakları bölümü tarafından incelenmeye başlanır. Ülker elemanlarını çok ince detayına kadar araştırır ve kolay bir şekilde işe almaz çünkü büyük bir firmadır işçi konusunda titizdir. Bu yüzden başvuru şartlarını çok iyi inceleyerek istenilen şartların size uyup uymadığını kontrol etmenizi öneririz.

İnsan kaynakları tarafından ön başvurusu kabul edilmiş adaylar önce mülakata çağrılır ve iş için uygun olup olmadığı, istenilen şartları kabul edip etmediği durumu hakkında tespit yapılır. Ülker eleman alımı işlemi bitip mülakatta başarılı olan adaylar, Ülker elemanı olmaya hak kazanmış ve artık bir Ülker çalışanı olmuş olur.

Ülker Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Binlerce insana iş imkanı sağlayan Yıldız holding bünyesindeki Ülker personel alımı yapacağı pozisyonları bir duyuruyla ilan etti.  Aşağıda şirketin genellikle personel ihtiyacı duyduğu pozisyonları sizler için araştırdık.

  • Satış Destek Uzmanı
  • Vardiya Amiri
  • Depo Mal Kabul Elemanı
  • Stok Kontrol Sorumlusu
  • Depo Elemanı
  • Personel Sorumlusu
  • Genel Başvuru
  • Üretim Elemanı
  • Muhasebe
  • Genel Başvuru – Engelli

Açık pozisyonların hepsini görmek ve iş başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde ankara belediyesi işçi alımı, ankara belediyesi personel alımı ve ankara büyükşehir belediyesi iş ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ